Klasa Okręgowa » Rzeszów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
dzisiaj: 44, wczoraj: 36
ogółem: 1 410 351
statystyki szczegółowe
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
Tatyna Dylągówka | 26 | 64 | 21 | 1 | 4 | 71-26 |
Polonia Hyżne | 26 | 62 | 19 | 5 | 2 | 70-22 |
Pogórze Bachórz | 26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 54-33 |
Iskra Jawornik Polski | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 56-41 |
Stal II Łańcut | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 35-30 |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 61-44 |
Pogórze Husów | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 43-37 |
Szarotka Rogóżno | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 44-54 |
Grom Handzlówka | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 34-38 |
Galicja Chmielnik | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 44-54 |
Rzemieślnik Strażów | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 40-62 |
Głuchowianka Głuchów | 26 | 22 | 5 | 7 | 14 | 36-51 |
LKS Cierpisz | 26 | 15 | 3 | 6 | 17 | 30-76 |
KS Wola Rafałowska | 26 | 15 | 4 | 3 | 19 | 27-77 |
Kolejka 1 - 14 sierpnia | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 0-2 | Stal II Łańcut |
KS Wola Rafałowska | 0-3 | Szarotka Rogóżno |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 2-2 | Grom Handzlówka |
Tatyna Dylągówka | 4-0 | Pogórze Husów |
Iskra Jawornik Polski | 0-2 | Polonia Hyżne |
LKS Cierpisz | 4-0 | Pogórze Bachórz |
Rzemieślnik Strażów | 3-1 | Galicja Chmielnik |
|
||
Kolejka 2 - 21 sierpnia | ||
|
||
Galicja Chmielnik | 2-1 | Głuchowianka Głuchów |
Pogórze Bachórz | 3-0 | Rzemieślnik Strażów |
Polonia Hyżne | 3-1 | LKS Cierpisz |
Pogórze Husów | 4-2 | Iskra Jawornik Polski |
Grom Handzlówka | 2-1 | Tatyna Dylągówka |
Szarotka Rogóżno | 2-2 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Stal II Łańcut | 2-0 | KS Wola Rafałowska |
|
||
Kolejka 3 - 28 sierpnia | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 2-1 | KS Wola Rafałowska |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 1-1 | Stal II Łańcut |
Tatyna Dylągówka | 2-1 | Szarotka Rogóżno |
Iskra Jawornik Polski | 0-3 (v.o.) | Grom Handzlówka |
LKS Cierpisz | 0-2 | Pogórze Husów |
Rzemieślnik Strażów | 1-6 | Polonia Hyżne |
Galicja Chmielnik | 1-1 | Pogórze Bachórz |
|
||
Kolejka 4 - 4 września | ||
|
||
Pogórze Bachórz | 2-0 | Głuchowianka Głuchów |
Polonia Hyżne | 4-1 | Galicja Chmielnik |
Pogórze Husów | 0-1 | Rzemieślnik Strażów |
Grom Handzlówka | 4-0 | LKS Cierpisz |
Szarotka Rogóżno | 0-4 | Iskra Jawornik Polski |
Stal II Łańcut | 0-3 | Tatyna Dylągówka |
KS Wola Rafałowska | 0-2 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
|
||
Kolejka 5 - 11 września | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 3-1 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Tatyna Dylągówka | 2-1 | KS Wola Rafałowska |
Iskra Jawornik Polski | 3-1 | Stal II Łańcut |
LKS Cierpisz | 0-2 | Szarotka Rogóżno |
Rzemieślnik Strażów | 0-1 | Grom Handzlówka |
Galicja Chmielnik | 2-1 | Pogórze Husów |
Pogórze Bachórz | 0-0 | Polonia Hyżne |
|
||
Kolejka 6 - 18 września | ||
|
||
Polonia Hyżne | 7-2 | Głuchowianka Głuchów |
Pogórze Husów | 2-1 | Pogórze Bachórz |
Grom Handzlówka | 0-0 | Galicja Chmielnik |
Szarotka Rogóżno | 2-2 | Rzemieślnik Strażów |
Stal II Łańcut | 0-0 | LKS Cierpisz |
KS Wola Rafałowska | 1-4 | Iskra Jawornik Polski |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 3-1 | Tatyna Dylągówka |
|
||
Kolejka 7 - 25 września | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 0-1 | Tatyna Dylągówka |
Iskra Jawornik Polski | 5-2 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
LKS Cierpisz | 1-1 | KS Wola Rafałowska |
Rzemieślnik Strażów | 0-3 | Stal II Łańcut |
Galicja Chmielnik | 2-1 | Szarotka Rogóżno |
Pogórze Bachórz | 4-1 | Grom Handzlówka |
Polonia Hyżne | 1-0 | Pogórze Husów |
|
||
Kolejka 8 - 2 paździer. | ||
|
||
Pogórze Husów | 3-1 | Głuchowianka Głuchów |
Grom Handzlówka | 0-1 | Polonia Hyżne |
Szarotka Rogóżno | 0-3 (v.o.) | Pogórze Bachórz |
Stal II Łańcut | 2-0 | Galicja Chmielnik |
KS Wola Rafałowska | 1-6 | Rzemieślnik Strażów |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 6-1 | LKS Cierpisz |
Tatyna Dylągówka | 1-2 | Iskra Jawornik Polski |
|
||
Kolejka 9 - 9 paździer. | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 1-1 | Iskra Jawornik Polski |
LKS Cierpisz | 2-5 | Tatyna Dylągówka |
Rzemieślnik Strażów | 3-0 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Galicja Chmielnik | 5-0 | KS Wola Rafałowska |
Pogórze Bachórz | 3-0 | Stal II Łańcut |
Polonia Hyżne | 2-2 | Szarotka Rogóżno |
Pogórze Husów | 0-0 | Grom Handzlówka |
|
||
Kolejka 10 - 16 paździer. | ||
|
||
Grom Handzlówka | 3-0 | Głuchowianka Głuchów |
Szarotka Rogóżno | 1-1 | Pogórze Husów |
Stal II Łańcut | 2-0 | Polonia Hyżne |
KS Wola Rafałowska | 0-0 | Pogórze Bachórz |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 2-1 | Galicja Chmielnik |
Tatyna Dylągówka | 2-1 | Rzemieślnik Strażów |
Iskra Jawornik Polski | 0-3 (v.o.) | LKS Cierpisz |
|
||
Kolejka 11 - 23 paździer. | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 3-3 | LKS Cierpisz |
Rzemieślnik Strażów | 3-2 | Iskra Jawornik Polski |
Galicja Chmielnik | 3-4 | Tatyna Dylągówka |
Pogórze Bachórz | 2-2 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Polonia Hyżne | 7-0 | KS Wola Rafałowska |
Pogórze Husów | 0-2 | Stal II Łańcut |
Grom Handzlówka | 0-1 | Szarotka Rogóżno |
|
||
Kolejka 12 - 30 paździer. | ||
|
||
Stal II Łańcut | 1-0 | Grom Handzlówka |
KS Wola Rafałowska | 1-6 | Pogórze Husów |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 1-3 | Polonia Hyżne |
Tatyna Dylągówka | 3-0 | Pogórze Bachórz |
Iskra Jawornik Polski | 4-2 | Galicja Chmielnik |
LKS Cierpisz | 2-1 | Rzemieślnik Strażów |
Głuchowianka Głuchów | 1-2 | Szarotka Rogóżno |
|
||
Kolejka 13 - 6 listopada | ||
|
||
Galicja Chmielnik | 2-0 | LKS Cierpisz |
Pogórze Bachórz | 0-3 | Iskra Jawornik Polski |
Polonia Hyżne | 0-1 | Tatyna Dylągówka |
Pogórze Husów | 2-1 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Grom Handzlówka | 2-0 | KS Wola Rafałowska |
Szarotka Rogóżno | 1-2 | Stal II Łańcut |
Rzemieślnik Strażów | 1-1 | Głuchowianka Głuchów |
|
||
Kolejka 14 - 15 kwietnia | ||
|
||
Stal II Łańcut | 0-0 | Głuchowianka Głuchów |
Szarotka Rogóżno | 3-1 | KS Wola Rafałowska |
Grom Handzlówka | 1-1 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Pogórze Husów | 1-2 | Tatyna Dylągówka |
Polonia Hyżne | 4-0 | Iskra Jawornik Polski |
Pogórze Bachórz | 3-1 | LKS Cierpisz |
Galicja Chmielnik | 3-2 | Rzemieślnik Strażów |
|
||
Kolejka 15 - 9 kwietnia | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 2-1 | Galicja Chmielnik |
Rzemieślnik Strażów | 2-2 | Pogórze Bachórz |
LKS Cierpisz | 0-4 | Polonia Hyżne |
Iskra Jawornik Polski | 2-0 | Pogórze Husów |
Tatyna Dylągówka | 3-0 | Grom Handzlówka |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 5-1 | Szarotka Rogóżno |
KS Wola Rafałowska | 0-4 | Stal II Łańcut |
|
||
Kolejka 16 - 23 kwietnia | ||
|
||
KS Wola Rafałowska | 3-1 | Głuchowianka Głuchów |
Stal II Łańcut | 0-2 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Szarotka Rogóżno | 0-3 (v.o.) | Tatyna Dylągówka |
Grom Handzlówka | 1-0 | Iskra Jawornik Polski |
Pogórze Husów | 1-1 | LKS Cierpisz |
Polonia Hyżne | 3-3 | Rzemieślnik Strażów |
Pogórze Bachórz | 4-0 | Galicja Chmielnik |
|
||
Kolejka 17 - 30 kwietnia | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 0-2 | Pogórze Bachórz |
Galicja Chmielnik | 2-4 | Polonia Hyżne |
Rzemieślnik Strażów | 2-2 | Pogórze Husów |
LKS Cierpisz | 1-3 | Grom Handzlówka |
Iskra Jawornik Polski | 2-1 | Szarotka Rogóżno |
Tatyna Dylągówka | 3-0 | Stal II Łańcut |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 6-0 | KS Wola Rafałowska |
|
||
Kolejka 18 - 3 maja | ||
|
||
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 1-0 | Głuchowianka Głuchów |
KS Wola Rafałowska | 3-4 | Tatyna Dylągówka |
Stal II Łańcut | 2-1 | Iskra Jawornik Polski |
Szarotka Rogóżno | 4-0 | LKS Cierpisz |
Grom Handzlówka | 4-2 | Rzemieślnik Strażów |
Pogórze Husów | 3-1 | Galicja Chmielnik |
Polonia Hyżne | 1-1 | Pogórze Bachórz |
|
||
Kolejka 19 - 7 maja | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 0-5 | Polonia Hyżne |
Pogórze Bachórz | 2-1 | Pogórze Husów |
Galicja Chmielnik | 1-1 | Grom Handzlówka |
Rzemieślnik Strażów | 2-1 | Szarotka Rogóżno |
LKS Cierpisz | 1-3 | Stal II Łańcut |
Iskra Jawornik Polski | 2-0 | KS Wola Rafałowska |
Tatyna Dylągówka | 4-1 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
|
||
Kolejka 20 - 14 maja | ||
|
||
Tatyna Dylągówka | 4-1 | Głuchowianka Głuchów |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 3-3 | Iskra Jawornik Polski |
KS Wola Rafałowska | 2-2 | LKS Cierpisz |
Stal II Łańcut | 1-0 | Rzemieślnik Strażów |
Szarotka Rogóżno | 3-2 | Galicja Chmielnik |
Grom Handzlówka | 1-2 | Pogórze Bachórz |
Pogórze Husów | 1-2 | Polonia Hyżne |
|
||
Kolejka 21 - 21 maja | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 1-2 | Pogórze Husów |
Polonia Hyżne | 2-1 | Grom Handzlówka |
Pogórze Bachórz | 8-1 | Szarotka Rogóżno |
Galicja Chmielnik | 3-0 | Stal II Łańcut |
Rzemieślnik Strażów | 1-3 | KS Wola Rafałowska |
LKS Cierpisz | 2-5 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Iskra Jawornik Polski | 1-1 | Tatyna Dylągówka |
|
||
Kolejka 22 - 28 maja | ||
|
||
Iskra Jawornik Polski | 1-1 | Głuchowianka Głuchów |
Tatyna Dylągówka | 9-3 | LKS Cierpisz |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 3-2 | Rzemieślnik Strażów |
KS Wola Rafałowska | 4-1 | Galicja Chmielnik |
Stal II Łańcut | 1-3 | Pogórze Bachórz |
Szarotka Rogóżno | 2-2 | Polonia Hyżne |
Grom Handzlówka | 1-2 | Pogórze Husów |
|
||
Kolejka 23 - 4 czerwca | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 5-0 | Grom Handzlówka |
Pogórze Husów | 4-3 | Szarotka Rogóżno |
Polonia Hyżne | 3-1 | Stal II Łańcut |
Pogórze Bachórz | 3-0 | KS Wola Rafałowska |
Galicja Chmielnik | 4-3 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Rzemieślnik Strażów | 0-3 | Tatyna Dylągówka |
LKS Cierpisz | 2-4 | Iskra Jawornik Polski |
|
||
Kolejka 24 - 11 czerwca | ||
|
||
LKS Cierpisz | 1-1 | Głuchowianka Głuchów |
Iskra Jawornik Polski | 3-2 | Rzemieślnik Strażów |
Tatyna Dylągówka | 0-3 (v.o.) | Galicja Chmielnik |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 6-0 | Pogórze Bachórz |
KS Wola Rafałowska | 0-2 | Polonia Hyżne |
Stal II Łańcut | 3-0 | Pogórze Husów |
Szarotka Rogóżno | 3-1 | Grom Handzlówka |
|
||
Kolejka 25 - 15 czerwca | ||
|
||
Szarotka Rogóżno | 2-2 | Głuchowianka Głuchów |
Grom Handzlówka | 1-1 | Stal II Łańcut |
Pogórze Husów | 5-0 | KS Wola Rafałowska |
Polonia Hyżne | 1-0 | Zimovit Zalesie (Rzeszów) |
Pogórze Bachórz | 0-2 | Tatyna Dylągówka |
Galicja Chmielnik | 3-0 | Iskra Jawornik Polski |
Rzemieślnik Strażów | 0-3 | LKS Cierpisz |
|
||
Kolejka 26 - 18 czerwca | ||
|
||
Głuchowianka Głuchów | 7-0 | Rzemieślnik Strażów |
LKS Cierpisz | 2-1 | Galicja Chmielnik |
Iskra Jawornik Polski | 4-1 | Pogórze Bachórz |
Tatyna Dylągówka | 0-1 | Polonia Hyżne |
Zimovit Zalesie (Rzeszów) | 0-0 | Pogórze Husów |
KS Wola Rafałowska | 5-1 | Grom Handzlówka |
Stal II Łańcut | 1-2 | Szarotka Rogóżno |
wtorek godz.18:30 trening w Jaworniku
piątek godz.18:30 trening w Jaworniku
Najbliższa kolejka 10 | |||||||||||||||||||||
|
Iskra Jawornik Polski | 0:1 | LKS Wola Dalsza |
2014-10-12, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|